Сердце, логотип
www.CARDIOGENES.dp.ua
строение и развитие сердечно-сосудистой системы
Кардиогенез :: Медична ембріологія за Лангманом (Серцево-судинна…
 
Медична ембріологія за Ланґманом, підручник з ембріології, 2001

Медична ембріологія
за Ланґманом

Томас В. Садлер

  Уперше українською мовою перекладено базовий американський університетський підручник з ембріології. Переклад здійснено з останнього восьмого видання, що вийшло у США 2000 року.
  Книга сфокусована на клінічні аспекти ембріології. Характеризує загальні закономірності ембріогенезу і становлення та розвиток органів і систем людського організму, плодових оболонок та плаценти. Книга ілюстрована тривимірними комп'ютерними схемами, електронними мікрофотографіями, ультрасонограмами, документована клінічними спостереженнями. Детально розглянуто причинні фактори розвитку, генетичні та молекулярні механізми, що контролюють ті чи інші події ембріогенезу. Кожний розділ завершується низкою клінічно орієнтованих проблем, розв'язання яких дозволяє об'єктивно перевірити якість засвоєння матеріалу.
  Книга розрахована на студентів та викладачів вищих медичних навчальних закладів України, а також лікарів, що стикаються у повсякденній практиці з нормальним і патологічним ембріогенезом.

Садлер Т. В. Медична ембріологія за Ланґманом. Львів, «Наутілус», 2001. — 550с., 410 іл.

T.W.Sadler "Langman's Medical Embryology"
8-th Edition

Науковий редактор перекладу:
  д.мед.н., проф. Олександр ЛУЦИК
Науковий переклад з англійської (розділ 11):
  лікар Оксана КУЛИК

© 2000 Lippincot Williams & Wilkins
ISBN 966-95745-3-6

Частина II (Спеціальна ембріологія),
Розділ 11 Серцево-судинна система (стр.216-268).
Поддержка
 © 2008-2015 Cardiogenes.dp.ua
© обработка Dr. Andy  
Key words: heart, cardiogenesis, cardiac development. Ключевые слова: сердце, кардиогенез, гистогенез миокарда эндокарда эпикарда, ангиогенез, развитие сердечно-сосудистой системы, васкулогенез, эмбриология, теоретическая кардиология, врожденные пороки сердца, струны сердца. Миокард человека и животных, наука, медицина, ветеринария, сердце.
Rambler's Top100 li MyCounter